Kaisa

Me teeme seda mitte sellepärast, et see oleks lihtne, vaid sellepärast, et me arvasime et see on lihtne.

Projektijuhtimine, ruumikujundus, pakkumiste koostamine, loominguline mõttelend ja oskus kasutada materjale ebaotstarbepäraselt.

Võimalus unenäod teoks teha.

KAIRIT

Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab.
Õmblemine, puutöö, täpitamine, värvimine, lihtsamad elektritööd, montaaž, kindlasti täieneb see nimekiri jätkuvalt.

Siiani on kindlasti see võimalus luua miskit, kuhugi kus seda ei ootaks, millestki mis… Kellegi/ enda õõvastavalt keerulise/hullumeelse idee teostamine ning võimalus näha idee realiseerumist oma silme ees ♥️.

KADI

Art is my favorite way of pretending to work.
Maalimine, joonistamine, aerograaf, aerosoolvärvid, kihiline vineeridisain, keraamika, Photoshop.
Hea dekoratsioon on nagu portaal, mis muudab kogu ruumi reaalsust ja võtab inimesed endaga kaasa.

SEAN

Sawdust? You mean manglitter!
Puit: nikerdamine, lõikamine, kihiline disain. Maalimine: geomeetriline, tribal, ornamentaalne. Lavakujundus: projekteerimine, ehitamine, paigaldus.
Mis mind dekoreerimise juures kõige enam köidab, on alternatiivse reaalsuse loomine, mis annab vaatlejale võimaluse oma igapäevaelust eemale rännata ja olla taas laps.

Triinu

Girls just wanna have fun and turn the ordinary into magical.
Pintsliprintsess, klambripüssi täpsuslaskur, nipuka ninja, harjavarre operaator. Ma olen multitööriist. Teen mida vaja ja kui kohe ei oska, siis googeldan ja õpin.
Maagiliste maailmade loomine. See hetk kui seisad ruumis, mis on tavaline, tühi ja tavaliselt hall või pruun ja hakkad sinna lisama kiht kihi haaval tekstuure, värve, valgust. Lisaks hunnik nipukaid, klambreid, nööre, traati ja võimalik, et ka paar tilka verd ning ruum on muutunud muinasjutuks – kohaks kus argielu mured ei kimbuta ja külalised saavad end müstilisse universumisse seiklema viia.