Kes me oleme?

Kaisa

Kaisa on oma pähe talletanud 12 maailmas rändamisele pühendatud aasta jooksul nähtud ja kogetud sündmused, kultuurid ja keskkonnad ning ammutab neist nüüd inspiratsiooni dekoreerides ja sündmusi korraldades. Kaisas kohtub kaks vastandit- emotsionaalne, väljendus- ja fantaasiarikas loomeinimene ja ratsionaalne, perfektsionistlik, tabeleid jumaldav juht. Ta ei karda eristuda ja teda ei hirmuta takistused. Tema eesmärk on alati pakkuda kliendile unustamatu kogemus.

Triinu

Triinu on julge, enesekindel ja hakkamist täis saare naine, kes ei löö risti ette mitte ühegi töö ees. Kui vaja, haarab kätte mootorsae või maalib naeratavaid kasse, kui vaja sätib lilled ja lipsukesed romantiliseks kunstiteoseks. Triinu ideed on sama säravad ja omanäolised nagu ta isegi ja ta läheneb neile mänguliselt, loominguliselt ja piisava koguse talutütretarkusega. Triinu ei karda ei kõrgust ega tolmulappi – kui vaja lae alla midagi kruvida on Triinu esimesena redeli otsas ja pärast käib hea meelega kõik pinnad lapiga üle, et ruum säraks ja deko hiilgaks.

Meelika

Meelika on naine nagu orkester või Šveitsi armeenuga. Alternatiivmuusika skenes on teda nähtud peaaegu 15 aastat – neist viimased 10 dekoreerimas, ehitamas, korraldamas ja säramas erinevate vingete baarilettide taga. Mõned teavad teda ML Stringart osana, mõned mäletavad UPSist, mõned nägid teda I Land Soundil seda hullu tunnelit ehitamas, mõned teavad teda Kõu Metsalava haldjana.